Tikai marta sākumā pasaules pirmizrādi piedzīvoja šova Gāzi grīdā (Top Gear) jaunā sezona. Video satura platformā Viaplay jau šodien ir pieejamas visai atzinīgi vērtētā šova pirmās sērijas latviešu valodā! Jaunie raidījuma vadītāji Mets Leblāns, Rorijs Reids un Kriss Haris ir tieši tie, kuri jaunajai sezonai piešķirs papildu ātrumu, izveicību un vīrišķību!

Ko gaidīt jaunajā sezonā?

Aizraujošais, humoristiskais un profesionālais raidījums Gāzi grīdā jau ir viens no pasaulē populārākajiem televīzijas auto-raidījumiem. Jaunās sezonas pirmajās sērijās raidījuma vadītāji testēs tādas ekskluzīvas automašīnas kā Ferrari FXXK, Alfa Romeo Giulia, Aston Martin. Skatoties šo raidījumu, mēs izceļosim cauri ASV, iepazīsim Kazahstānas auto ceļus un neceļus, kā arī viesosimies Arābijas pussalā.
Kā jau ierasts, katrā raidījumā viesos nāks kāda ievērojama personība, kas sniegs savu skatījumu un uztveri par automašīnām. Pirmajās sērijās iepazīsim aktieri Džeimu Makavoju, angļu reperi Tinie Tempah un aktieri Deividu Tenantu.
Nepalaid garām – Gāzi grīdā 24. sezonu, kur sastapsi visneprātīgākās sacensības un ievērības cienīgas automašīnas, asas izjūtas, jaunus izaicinājumus un uzjautrinošus notikumus!

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…