Ražošanas uzņēmumi, kas vēlas gūt panākumus, aizvien meklē jaunus risinājumus un iespējas tehnoloģiju attīstībā. Digitālizācija, piemēram, sola zemākas izmaksas, uzlabotu produkcijas kvalitāti, īsāku reakcijas laiku uz klientu pieprasījumiem. Neatkarīgi no nozares vai uzņēmuma lieluma, ir svarīgi, lai uzņēmums nākotnes attīstībā iegulda jau šodien. Biznesa tehnoloģiju platforma BiSMART 30. martā aktualizēs jaunākās tehnoloģijas, risinājumus un iespējas seminārā “Ražošana. Eksports. Attīstība”.
“Sekojot līdzi izmaiņām ražošanas industrijā, var novērot tendenci, ka biznesa tehnoloģijas kļūst ne tikai par neatņemamo industrijas daļu, bet arī dažkārt kardināli maina spēles noteikumus. Šodien uzņēmumi, kas labāk saprot un kontrolē savus ražošanas un saistītus procesus, spēj bez īpašiem sarežģījumiem ļoti dinamiski mainīties, pielāgojoties tirgum un pat veicināt izmaiņas tajā. Tehnoloģijas un to pareiza izmantošana ir būtiskais veiksmes faktors, lai nostiprinātu savas pozīcijas un būt soli priekšā konkurentiem,” iezīmē Datavard SAP vizionārs Aleksandrs Popovs, kurš sadarbībā ar SAP Latvija seminārā runās, kā biznesa tehnoloģijas var palīdzēt ražošanas industrijai.
Telia Latvija Mākoņpakalpojumu vadītājs Oskars Krastiņš par mākoni kā elastīgu mūsdienu platformu ražošanā: “Kā daudzām tehnoloģijām, arī mākoņa īstā vērtība nav pašās tehnoloģijās, bet elastībā, ko tas sniedz uzņēmuma darbībai. Mākoņtehnoloģijas palīdz palielināt globālo konkurētspēju, ļaujot uzņēmumam maksimāli fokusēties uz biznesa procesiem un efektivitāti, nevis tehnisko procesu funkcionalitāti. Uzskatu, ka mākoņtehnoloģijas ir tās, kuras jebkuram progresīvam uzņēmējam agrāk vai vēlāk būs jāizmanto. Jautājums: kurš to izdarīs agrāk, kurš – vēlāk?”
Lai ražošanas nozares uzņēmumi veiksmīgāk spētu ieviest biznesa tehnoloģiju risinājumus ikdienā, nepieciešams izvērtēt uzņēmuma attīstības mērķus un virzību. “Mūsdienās arvien populārāks kļūst vārds “efektivitāte”, tomēr, kad praktiski uzņēmums vēlas saprast, ko tas nozīmē viņa uzņēmumā, rodas daudz  jautājumu. Tāpat bieži lielākais izaicinājums ir saprast veicamos soļus ilgtermiņā. Pieredze rāda, ka uzņēmumam ir būtiski saprast, kurā efektivitātes līmenī tas atrodas un pakāpeniski, strukturēti virzīties uz mērķi, nevis sasteigt pārmaiņas, neiegūstot ieguvumus ilgtermiņā,” skaidro PriceWaterhouseCoopers Latvija Biznesa vadības konsultāciju projektu vadītāja Anita Kalniņa, kura seminārā runās par efektivitātes dažādajiem līmeņiem un kā tos atpazīt.
Atgādinām, ka 2017. gada 30. martā Rīgā Bellevue Park Hotel Riga norisināsies seminārs “Ražosana. Eksports. Attīstība”. Tās tēma – jaunākās tehnoloģijas, risinājumi un iespējas ražošanas nozarē. Semināru organizē biznesa tehnoloģiju platforma BiSMART. Pilna pasākuma programma: http://ej.uz/seminars-razosana.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…