Tehnoloģiju laikmetā rodas aizvien jaunas pieejas, kā ikdienas dzīvi padarīt ērtāku un komunikāciju – pieejamāku. Izpētot klientu paradumus, DNB kā pirmā banka Baltijā turpmāk klientiem nodrošinās iespēju ar personīgajām finansēm saistītus jautājumus risināt aplikācijā WhatsApp. Vienlaikus, lai pilnveidotu ierastos komunikācijas procesus, banka nāk klajā arī ar citiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas ikdienas komunikāciju ar klientiem padara ērtāku un galvenokārt ātrāku.

Pilnveidojot digitalizācijas procesu, DNB banka ir ieviesusi aplikācijas WhatsApp izmantošanu ikdienas saziņā ar klientiem, tādējādi kļūstot par pirmo banku Baltijā, kas izmanto šo mūsdienīgo komunikācijas instrumentu. Ņemot vērā klientu ierastos tehnoloģiju lietošanas paradumus, WhatsApp izmantošana nodrošinās daudz ātrāku un ērtāku informācijas saņemšanu. Sarakstei ar banku ir jāizmanto telefona numurs 20392392, un saziņas iespējas aplikācijā ir aktivizētas arī ārpus ierastā bankas darba laika.

Kopš pagājušā gada ar banku jau iespējams sazināties arī sociālajā tīklā Facebook, un šo iespēju izmanto arvien vairāk klientu. Gan WhatsApp, gan Facebook ir būtiski komunikācijas kanāli ne vien ikdienas saziņai, bet arī problemātisku situāciju risināšanai – ātra informācijas iegūšanas šādos gadījumos ir kritiska, un to banka spēj nodrošināt.

“Pēdējā laikā esam novērojuši, ka klientiem aizņemtības dēļ reizēm nav laika pat uzrakstīt e-pastu. Iepriekš veicot rūpīgu risku izvērtēšanu, aplikācija WhatsApp ir atzīta par drošu saziņas līdzekli starp banku un tās klientiem. Lai arī savā ziņā komunikācija ir sadrumstalota, tomēr saziņa caur šo aplikāciju ir vienkārša, ātra un var būtiski ietaupīt klientu laiku,” stāsta Anita Bērziņa, DNB bankas valdes locekle un viceprezidente.

DNB banka ir veiksmīgi uzsākusi arī automātiskā informatīvā zvana Robocall projektu, kas nodrošina ātru un efektīvu informācijas nodošanu klientiem. Bankai tas ir jauns komunikācijas kanāls, kas ar iepriekš ierakstītu ziņojumu un automatizētu telefona zvanu palīdzību nodrošina klientu informēšanu par dažādiem būtiskiem momentiem ikdienā naudas jomā.

“Klientu atsauksmes par Robocall pierāda, ka bankas auditorija ir mūsdienīga un gatava jauniem, inovatīviem informācijas apmaiņas risinājumiem, kas drīzumā kļūs par pieņemtu industrijas standartu. Tas ir arī nozīmīgs solis ceļā uz bankas digitālo attīstību,” turpina A. Bērziņa.

Globālās tendences finanšu nozarē aktīvi virzās uz easy principu, uz ko tiecas aizvien vairāk klientu, līdz ar to – arī bankas. Tas redzams arī jaunizveidoto FinTech nozares uzņēmumu straujajā attīstībā, kas jebkuram klientam ļauj ātri un ērti piekļūt dažādiem finanšu risinājumiem. Klienti patlaban ir daudz atvērtāki dažādiem tehnoloģiskiem risinājumiem, nekā bankas spēj nodrošināt. Tā ir pozitīva tendence, kas bankām dod zaļo gaismu jaunu pakalpojumu attīstīšanai.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…