Datoru iekārtu ražotājs Intel Corporation, kas plašāk pazīstams kā līderis mikroprocesoru tirgū, investējis 6,6 biljonus eiro, lai tuvāko trīs līdz četru gadu laikā pabeigtu Fab 42 ražotnes būvniecību Arizonā. Plānots, ka brīdī, kad ražotne būs pilnībā pabeigta, tajā būs pieejamas 3000 jaunas darba vietas inženieriem, tehniskajam personālam un dažādu citu profesiju pārstāvjiem. Fab 42 ražos jaunos septiņu nanometru procesorus, un, pēc kompānijas domām, tā būs viena no advancētākajām ražotnēm pasaulē.
Šāds paziņojums līdz sirds dziļumiem aizkustinājis pašreizējo Amerikas Savienoto Valstu prezidentu Donaldu Trampu, kurš, kā zināms, vēlas izskaust bezdarbu valstī. Intel prezidents Braiens Krzaničs ar šādu paziņojumu nāca klajā, atrodoties Baltajā namā aci pret aci ar ASV prezidentu. Krzaničs velītja glaimojošus vārdus Trampa virzienā, sakot, ka kādreizējie nodokļu maksāšanas nosacījumi viņa biznesam nav bijuši izdevīgi.
Taču, iespējams, tas bija tikai viltīgs Krzaniča gājiens, lai radītu mediju interesi par viņa biznesa plāniem. Ražotne tika atklāta 2011. gadā un lielā mērā tika pabeigta 2014., tomēr tās darbība apstājās personālo datoru zemās pārdošanas dēļ. Attiecīgi nebija vajadzība arī pēc procesoriem.
Tramps savā Twitter kontā slavēja Krzaniču, pateicoties viņam par lielisko ieguldījumu un par potenciāli jauno darba vietu izveidi.


Resursi: https://www.engadget.com

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…