Tehnoloģiju giganta Microsoft radītājs Bils Geitss 2010. gadā bija tuvu, lai viņa īpašumā nonāktu Anglijas spēcīgākās futbola līgas klubs Liverpool. Šāda informācija parādījusies kādas Skotijas bankas saņemtajā ziņojumā no kādreizējā kluba īpašnieka Džordža Džileta.
2010. gadā toreizējie Liverpool īpašnieki Džilets un Toms Hikss paziņoja ka pārdod futbola klubu, kuru iegādājās 2007. gadā. Abi īpašnieki nespēja atdot naudu, ko bija aizņēmušies, lai nopirktu klubu, tādēļ nācās spert šādu soli. Brīdī, kad Anglijas Premjerlīgas klubs bija izlikts pārdošanā, interesi izrādīja amerikāņu futbola līgas (NFL) titulētās komandas un šī gada Super Bowl uzvarētājas – Jaunanglijas ”Patriots” īpašnieks Roberts Krafts. Viņš nebija vienīgais gribētājs, jo savu kandidatūru izteica arī planētas bagātākais cilvēks Bils Geitss.
Nobeigumā darījums nenotika, jo gan Krafts, gan Geitss vilcinājās, un viņiem priekšā piesteidzās Fenway Sports Group, kas uzreiz lika galdā 360 miljonus eiro, un bez vilcināšanās klubs tika pārdots. Liverpool līdz pat šai dienai ir Fenway īpašumā.
 
Resursi: http://www.espnfc.com

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…