Tesla Motors līdzdibinātājs Īlons Masks (Elon Musk) kompānijas nākotni redz kā enerģijas uzņēmums, ne tikai kā elektrisko automašīnu ražotājs. Viņš 1. februārī ir oficiāli likvidējis vārdu “Motors” no uzņēmuma nosaukuma. Tagad šī kompānija būs pazīstama nevis kā Tesla Motors, bet gan kā Tesla Inc.

Pats Masks uz šo brīdi bija norādījis jau 2006. gada ģenerālplānā, kur tika pieminēta elektriskā auto izveidošana, pēc tam izveidojot saules elektroenerģijas sistēmu mūsu enerģijas vajadzībām. Ar gaidāmo 2017. gada Tesla 35 000 ASV dolāru vērto modeli un kompānijas 2,6 miljonu dolāru vērto SolarCity iegādi pagājušajā novembrī Maskam ir vairāk nekā nepieciešams, lai realizētu šo vīziju un zīmolu, kas sniegsies ārpus automašīnu ražošanas, iekļaujot saules paneļu un enerģijas uzglabāšanas sistēmas ražošanu.

Tesla vēlās radīt neregulāru atjaunojamo enerģiju no saules, kas ir uzticamāks un pieejamāks avots nekā tradicionālie fosilie kurināmie. Būvējot tā saukto Gigafactory Nevadas tuksnesī ar Panasonic, Masks paredz jaunas, lētākas šķirnes litija-jonu bateriju masveida ražošanu, ievērojami samazinot izmaksu prognozes un saskaņojot saules elektroenerģijas cenu kritumu trajektoriju.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…