Kad runājam par biznesa tehnoloģijām, ne vienmēr uzreiz vajag iztēloties sarežģītas sistēmas, jo faktiski jebkura ierīce, kas uzlabo uzņēmuma vadītāja un viņa komandas produktivitāti, arī ir biznesa tehnoloģija, uzskata BiSMART platformas vadītājs Juris Kabakovs.
BiSMART ir apkopojis vairākas ierīces, kas var lieti noderēt vadītājiem, padarot ikdienu vienkāršāku un efektīvāku.
„Spēja adaptēties jaunajai pasaulei, kur būtiska loma ir tehnoloģijām, ir mūsdienu evolūcijas procesa daļa. Un to var sākt vienkārši – ar praktiski noderīgām ierīcēm ikdienā, pēc tam pārejot jau uz procesu digitalizāciju,” uzskata Kabakovs.
Samsung Gear S3
Viedpulkstenis Samsung „Gear S3” + aplikācija „TaskWatch”
Samsung jaunākais viedpulkstenis „Gear S3” apvieno premium segmenta dizainu ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem – ūdens izturību, iebūvētu GPS, LTE savienojumu, mobilajiem maksājumiem u.c. iestrādātajām funkcijām. Vēl vairāk vēl nesen notikušajā „Consumer Electronics Show 2017” Lasvegasā Dienvidkorejas ražotājs prezentēja „Gear S3” jauninājumus, tai skaitā aplikāciju, kas ļauj to savienot ar iPhone tālruņiem.
Ierīce pieejama divās versijās – klasiski elegantajā un “frontier”, kas radīts aktīva dzīvesveida piekritējiem. „Gear S3” nozīmē ne tikai estētisku dizainu, bet arī funkcionalitāti. Rotējošais ietvars ir papildināts ar jaunām funkcijām. Lietotāji var pieņemt vai noraidīt zvanu vai atlikt brīdinājuma signālu, nepieskaroties ekrānam. Turklāt, rakstot ekrānā, ziņojumi tiks automātiski pārvērsti par īsziņām. Papildus var izveidot īsus atgādinājumus un uzdevumu sarakstus.
Ērtākai darbu deleģēšanai un kontrolei var izmantot iespēju savienot viedpulksteni ar interneta platformu „TaskWatch”. Tā darbinieks saņems instrukcijas savā viedpulkstenī un vadītājs acumirklī zinās kad, kas ir kādā statusā.
Samsung jaunākais viedpulkstnenis „Gear S3” Latvijas vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos un lielākajos elektropreču tirdzniecības centros ir nopērkams kopš pērnā gada nogales, taču, iespējams, vēl kāds mirklis jāuzgaida, līdz pie mums nonāks visi jauninājumi!
https://youtu.be/OP8Vsjb6ADo
Jaunākās „Dell” biznesa datoru sērijas mobilam biznesam
Gadžetu entuziasti varbūt pašlaik fano par „Dell” piedāvāto „XPS 13 2-in-1”, kas no portatīvā datora ērti transformējas par planšetdatoru. Tam ir skārienjūtīgs ekrāns, tas sver tikai 1,24 kg, un tam nav ventilatora, tāpēc tas ir arī pilnīgi kluss.
Savukārt „Dell Latitude E7225” apvieno teju visu vienā – biznesa klases portatīvo datoru, planšetdatora elastību, premium kvalitāti un aksesuārus, kas paredzēti mobilo ierīču faniem. Tā darbību nodrošina 6. paaudzes „Intel Core M5” vai M7 procesors un 4GB vai 8GB operatīvā atmiņa. Turklāt tam ir kristālskaidrs un košs skārienjūtīgais 4K izšķirtspējas ekrāns. Biznesa lietotāji noteikti novērtēs papildu ierīces vadības iespējas, ko nodrošina „Intel vPro”, kamēr par drošību rūpēsies „Trusted Platform Module”. Par interneta savienojumu ceļā rūpēsies iebūvētais 4G modems. Autonomās darbības ilgums ir līdz 9 stundām. Un tas viss sver tikai 1,4 kg kopā ar klaviatūru. Ja nav nepieciešamības pēc klaviatūras, tad ekrāna daļu iespējams lietot kā planšeti, tā sver tikai 730 g.
https://youtu.be/56Wa_KQix7M
Samsung Fast Charge
Samsung bezvadu uzlādes stacija
Divas lietas, kas noteikti kaitina katru viedtehnoloģiju lietotāju, ir īsais bateriju darbības ilgums un vadu mudžekļi, kas turklāt pārāk viegli deformējas. Tāpēc praktisks risinājums ir mobilās uzlādes stacija. Tās darbība ir gauži vienkārša – iekārtu novieto uz lādēšanas paliktņa. Šis lādētājs strādās ne tikai ar jaunākajiem Samsung telefoniem, bet visām iekārtām, kas atbalsta Qi bezvadu lādēšanas standartu.
Atbalstīto iekārtu saraksts šeit: http://qi-wireless-charging.net/qi-enabled-phones/
https://youtu.be/L-ngVp5NQr8
„Ubiquiti UniFi Mesh” – Wi-Fi rūteri
Ubiquiti UniFi Mesh
Mūsdienās bizness bez interneta nav iedomājams, tāpēc stabils un jaudīgs bezvadu signāls ir vienkārši nepieciešamība. Bet, ja nepārtrauktu signālu nav iespējams vai ir grūti iegūt, vērtīgs risinājums būs Wi-Fi tīkla maršrutētāju jeb rūteru tīkla izveide. „Ubiquiti Unifi” rūteri ir radīti tieši biznesa vajadzībām, jo, pieslēdzot tiem vairākus lietotājus, necietīs interneta ātrums un nepasliktināsies Wi-Fi pieslēguma kvalitāte. Tie ir arī derīgi lietošanai ārpus telpām un ar jaunāko „mesh” tehnoloģiju spēj radīt stabilu Wi-Fi signāla pārklājumu arī ļoti plašās telpās, stadionos, pilsētu parkos un masu pasākumos.
https://youtu.be/ixVKHMP2kL0
Par dažādām biznesa tehnoloģijām ar pievienoto vērtību tieši biznesa vadībā un par nozaru jaunumiem var uzzināt BiSMART platformas pasākumos un ziņās šeit: http://www.bismart.lv/notikumu-kalendars

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…