Daudzi zina, ka programmētāju profesija mūsdienās ir ļoti augsti pieprasīts amats visā pasaulē. Tehnoloģiju kompānijas bieži vien vēlas savākt vistalantīgākos prātus, pirms tie pat vēl ir parādījušies.

Mēs intervējam cilvēkus katru nedēļu,” atklāj “LinkedIn” vecākais programmatūras inženieris. “Ikreiz, kad mūsu kompānijai parādās lieliska ideja, uzreiz rodas jautājums – kurš strādās pie šī projekta?”

Taču ir liela problēma, kas sastopama visur pasaulē: uzņēmumi vēlas aizvien vairāk inženieru, taču tirgus tam vēl nav gatavs. Daudzi jaunie programmatūras absolventi nesaņem darbu, jo viņiem nav pietiekami lielas praktiskās pieredzes. Lai palīdzētu racionalizēt spēcīgāko kandidātu atrašanas procesu, Sanfrancisko ir izveidota specializēta skola ar mentoriem jaunajiem programmētājiem.

Tas ir jauns koledžas alternatīvas kurss programmētājiem, kas sagatavo studentus darba tirgum nepilna laika mācībās ārpus parastās koledžas. Kursa plāns ir sadalīts trīs daļās: deviņu mēnešu apmācība par programmatūras inženierijas pamatiem, sešu mēnešu prakse un vēl deviņi mēneši, kas vērsti uz specializāciju.

Mums neinteresē vecums, rase, dzimums, līdzšinējā profesionālā pieredze vai skolas pieredze,” saka mentors. “Mēs atbrīvojamies no visa veida aizspriedumiem un atlases procesa.”

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…