Šodien tiks prezentētas bezmaksas tehnoloģijas “”Skype” klasei” iespējas 21.gadsimta kompetenču attīstīšanai un sākts bezmaksas virtuālo mācību kurss “Datu analīze ar “Power BI””, informē “Microsoft” pārstāvji.
Pirmā “”Skype” klasei” stunda sāksies plkst. 11:00 “Microsoft Latvia” telpās Zaļajā ielā 1, Rīgā, un tajā piedalīsies Talsu 2.vidusskolas 10.klases un Rīgas Angļu ģimnāzijas 11.klases skolēni.
Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt, kas ir “”Skype” klasei” un kā tas var palīdzēt īstenot iecerētās vērienīgās pārmaiņas Latvijas izglītības sistēmā – ieviest kompetenču pieejā balstītu izglītību, tiks sniegts ieskats virtuālajā kursā “Datu analīze ar “Power BI””, kas būs pirmais “”Skype” klasei” pieejamais tiešsaistes kurss latviešu valodā, ņemot vērā to, ka datu analīze un vizualizācija kļūst par vienu no pieprasītākajām 21.gadsimta kompetencēm gan IKT, gan ikvienā citā nozarē, kā arī iespēja tikties ar jauno “Microsoft Latvia” vadītāju Renāti Strazdiņu, kas sniegs ieskatu uzņēmuma mērķos un iecerēs veicināt tehnoloģiju pieejamību un to jēgpilnu izmantojumu mācību procesā.
“Skype for Classroom” ir tiešsaistes kopiena un sadarbības platforma, kas ļauj īstenot uz skolēnu orientētu un uz kompetenču apgūšanu vērstu mācību procesu. Tā ir iespēja veidot kontaktus un sadarboties ar skolām visā pasaulē, virtuāli iepazīties ar dažādām organizācijām vai pētījumu projektiem, gūt jaunas idejas un īstenot daudzveidīgus, radošus mācību projektus.
ASV tehnoloģiju uzņēmuma “Microsoft” Latvijas filiāle SIA “Microsoft Latvia” dibināta 1999.gadā. Uzņēmums 2014.gadā apgrozīja 4,132 miljonus eiro, bet nopelnīja 466 337 eiro.
Informācija: BNS
Publicitātes foto

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…