Latvijas vadošais interneta un televīzijas uzņēmums Lattelecom ir izveidojis jaunu izklaides platformu Shortcut, kas piedāvā unikālu seriālu, filmu un TV kanālu satura apvienojumu, kā arī ekskluzīvas tiešraides no lielākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē.

 Shortcut lietotājiem būs iespēja skatīties labākos seriālus, filmas, multfilmas, ekskluzīvas tiešraides un 50 pasaules top TV kanālus visā Latvijā neatkarīgi no interneta pieslēguma veida. Platformas piedāvājumā būs atrodamas arī jaunākās filmas, kas vēl nesen demonstrētas kinoteātros. Shortcut TV kanāli pieejami oriģinālvalodā, Shortcut Films un Premiere: filmas, seriāli – oriģinālvalodā, kā arī ar tulkojumu latviešu un krievu valodā. Savukārt viss bērniem domātais saturs ir ierunāts latviešu valodā.

Jau šobrīd Shortcut pieejams populārākajās iekārtās – mobilajās ierīcēs, planšetēs, datoros, iOS, Android,  Apple TV un drīzā nākotnē arī Smart TV aplikācijā, Android TV, Chromecast, spēļu konsolēs.

Positivus festivāla rīkotājs Ģirts Majors: “Pirms diviem gadiem, pateicoties Lattelecom, Positivus kļuva par pirmo festivālu Eiropā ar savu pop-up TV kanālu. Šogad ar ekskluzīvo 360TV Positivus Shortcut platformā mēs iesim tālāk. Kanāls no 15. līdz 17. jūlijam piedāvās tiešraides no Salacgrīvas vairāk nekā divdesmit stundu garumā. Taču arī pēc festivāla līdz 24. jūlijam 360TV Positivus varēs skatīties koncertus, līdz pat 300 dažādu interviju un citus videomateriālus no festivāla. Šis gads Positivus ir īpašs – mūsu desmitgade -, tāpēc līdztekus jau tradicionālajām koncertu tiešraidēm un intervijām ar māksliniekiem un festivāla apmeklētājiem pieredzējušā šovmeņa Andra Freidenfelda vadībā atskatīsimies uz festivāla vēsturi un iepriekšējiem deviņiem gadiem jaunā, aizraujošā formātā.”

Rallijkrosa autobraucējs Reinis Nitišs: “Tas ir lieliski, ka Lattelecom ir kļuvis par rallijkrosa fanu un ar viņu atbalstu šogad Latvijā pirmo reizi notiks pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posms 1. un 2. oktobrī Biķerniekos. Shortcut platformā varēs vērot arī visus šīssezonas čempionāta posmus, kā arī ekspertu studijas pirms un pēc sacensībām. Shortcut aplikācijā regulāri dalīšos ar informāciju par katru posmu un savām izjūtām sacensībās un pēc tām. Ceru, ka kopā ar Shortcut piesaistīsim rallijkrosam vēl vairāk fanu!”

Shortcut platformas cenas:

  • Shortcut TV – 6 EUR
  • Shortcut FILMS – 6 EUR
  • Shortcut TV+FILMS – 10 EUR
  • Shortcut Premiere – 3,60 EUR (par filmu)
  • 360 PLAY – bezmaksas saturs no 360TV un aktuālākais saturs no Youtube

 

 

Foto: haker.lv

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…