Mobilo sakaru pakalpojumu līderis Latvijā Tele2 šodien prezentēja jaunu televīzijas un video pakalpojumu – Tele2 Atvērtā televīzija.

Tas ir solis jaunā pakalpojuma segmentā, kas piedāvās Latvijas iedzīvotājiem ērtu alternatīvu televīzijas un video saturam. Tas ir pirmais mobilo sakaru operators Eiropā, kas piedāvā šāda veida pakalpojumu.

Tele2 Atvērtā televīzija piedāvā trīs aplikācijas dažādās pakalpojumu pakās – Megogo, RePlay un pašu Tele2 veidoto video saturu Play2, kur varēs skatīties vairākas filmas gan lieliem, gan maziem.

Kas tad ir Tele2 Atvērta televīzija? Tā ir ērta iespēja skatīties filmas un pārraides pārnesot to saturu no mobilā telefona uz liela ekrāna. Tas ir pieejams jebkura operatora klientam un darbojas visos interneta piegādātāju tīklos. Tajā laikā, kad uz TV ekrāna parādās saturs, jūsu mobilais pārvēršas par parastu telefonu, kas nepatērē bateriju un pilda visas telefona funkcijas.

Pakalpojums ir maksas, bet pirmās 2 nedēļas jebkurš interesents var izmēģināt Tele2 Atvērto televīziju pilnībā bez maksas. Doto pakalpojumu varēs apmaksāt tieši tāpat kā telefona rēķinu, neatklājot savas bankas kartes datus, kas daudziem ir ļoti būtiski.

Pieteikties Tele2 Atvērtās televīzijas pakalpojumam var Tele2 mājaslapā un klātienē Tele2 Centros visā Latvijā.

“Tele2 ir iegājis TV industrijā un mēs neapstāsimies”. Tāpat drīzumā tiek solīta jauna un grandioza aplikācija. Nu tad gaidām!

 

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…