Kārtējo reizi apsteidzot oficiālo izplatītāju LMT, Tele2 jau piedāvā iPhone 5. Veikli gan!Latvijā par jauno Apple viedtelefonu iPhone 5 ir liela interese – par tā iegādes iespējām Tele2 jautā gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Interesanti, ka, salīdzinot ar iepriekšējo iPhone modeli, par iPhone 5 ir lielāka ažiotāža un interese. Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis: “Esam priecīgi, ka, tāpat kā pērn ar iPhone 4s, arī šogad mūsu klienti ir vieni no pirmajiem Latvijā, kuri jau lieto iPhone 5. Kopumā vislielāko interesi par iPhone 5 izrāda tieši uzņēmumu vadītāji. Atsauksmes par jauno Apple viedtelefonu no klientiem ir ļoti pozitīvas, un iPhone, līdzīgi kā citi augstas klases viedtelefoni, tiek plaši izmantoti gan darba vajadzībām, gan izklaidei. Mums ir ļoti svarīga klientu apmierinātība, tāpēc arī turpmāk nodrošināsim klientu vēlmēm atbilstošus mobilo sakaru pakalpojumus un produktus.” Kompānijas Apple viedtelefoni un planšetdatori nav pieejami Tele2 publiskajā piedāvājumā, jo Tele2 nav oficiālais Apple produkcijas izplatītājs Latvijā. Taču augsta klientu apkalpošanas kvalitāte ir Tele2 prioritāte, tāpēc Tele2 vienmēr meklē risinājumus, kas atbilst klientu vajadzībām. Tas nozīmē, ka, ja kāds Tele2 klients vēlas lietot telefonu, kas nav Tele2 piedāvājumā, mobilo sakaru operators palīdz to iegādāties – Tele2 kā starptautiskam uzņēmumam ir laba sadarbība ar Eiropas telefonu distributoriem, kas nodrošina jebkura telefona pieejamību. Tele2 korporatīvajiem klientiem (uzņēmumiem), slēdzot līgumu uz diviem gadiem, ir pieejamas divas iPhone 5 iegādes iespējas: pirkt uzreiz par pilnu cenu Ls 599 apmērā vai veikt pirmo iemaksu Ls 99 apmērā ar ikmēneša maksājumu no Ls 21,95 atkarībā no izvēlētā tarifu plāna (ar kuru kopā klients ņem viedtelefonu). Arī privātpersonas var interesēties par iespējām iegādāties iPhone 5 Tele2 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, un Tele2 katru pieprasījumu izskatīs individuāli.

««Tele2» korporatīvajiem klientiem (uzņēmumiem), slēdzot līgumu uz diviem gadiem, ir pieejamas divas «iPhone 5» iegādes iespējas – pirkt uzreiz par pilnu cenu 599 latu apmērā vai veikt pirmo iemaksu 99 latu apmērā ar ikmēneša maksājumu no 21,95 latiem atkarībā no izvēlētā tarifu plāna,» informē operators. Arī privātpersonas var interesēties par iespējām iegādāties «iPhone 5», un «Tele2» katru pieprasījumu izskatīs individuāli, teikts paziņojumā medijiem.

Kā izriet no «Apple» mājaslapas «www.apple.com», operatoram nepiesaistīta «iPhone 5» cena ASV «Apple» interneta veikalā ar piegādi trīs vai četru nedēļu laikā ir 649 ASV dolāri (355 lati) par vienkāršāko modeli ar 16 gigabaitu (Gb) iekšējo atmiņu. Interneta tirdzniecības vietnē «eBay» ir plašs «iPhone 5» piedāvājums, cenas svārstās starp 700 ASV dolāriem (385 latiem) līdz virs 1000 ASV dolāriem (virs 550 latiem) par 16 Gb modeli.
Ar paziņojumu par iespēju iegūt «iPhone5», par kura oficiālo tirgošanu Latvijā patlaban nav informācijas, «Tele2» ir apsteidzis populārā «Apple» telefona oficiālo izplatītāju «Latvijas Mobilais telefons» (LMT). Visticamāk, «Tele2» savus «iPhone 5» modeļus iegūst tā sauktajā «pelēkajā tirgū», pērkot ar konkrētu operatoru nesaistītus telefonus ārpus Latvijas. Tuvākā valsts, kur «Tele2» grupai ir korporatīvais sēdeklis un kur «Tele2» un citi operatori – arī LMT mātesuzņēmums «TeliaSonera» – jau oficiāli izplata «iPhone 5», ir Zviedrija. To arī netieši apstiprina «Tele2», savā paziņojumā rakstot: »«Tele2» nav oficiālais «Apple» produkcijas izplatītājs Latvijā. Taču augsta klientu apkalpošanas kvalitāte ir «Tele2» prioritāte, tāpēc «Tele2» vienmēr meklē risinājumus, kas atbilst klientu vajadzībām. Tas nozīmē, ka, ja kāds «Tele2» klients vēlas lietot telefonu, kas nav «Tele2» piedāvājumā, mobilo sakaru operators palīdz to iegādāties – «Tele2» kā starptautiskam uzņēmumam ir laba sadarbība ar Eiropas telefonu izplatītājiem, kas nodrošina jebkura telefona pieejamību.»
Kā konstatēja «Nozare.lv», Zviedrijas oficiālā «Apple Store» operatoram nepiesaistītu «iPhone 5» ar 16 Gb atmiņu tirgo par 5995 zviedru kronām (492 latiem). Lielbritānija «Apple Store» to pašu modeli piedāvā par 529 mārciņām (460 latiem), bet Vācijā – par 679 eiro (475 latiem). Jau ziņots, ka «iPhone 5» izstrādātājs «Apple» Latviju ir apzināti atstājis ārpus jaunā telefona tirdzniecības sākšanas otrās kārtas, kas 28.septembrī sākās vairākas valstīs, arī Lietuvā un Igaunijā.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…