Pagājušas nedēļas lielais atklājums man bija tāda iestāde kā FonoKlubs. Toreiz likās kā parasta iestāde. Dzirdēts bija daudz kas par tematiskajām ballītēm. Vakar, svinot draugam dzimšanas dienu nolēmām mērot atkal ceļu uz šo iestādi. Pilnīgi neplānoti, bet tur bija Ungrāru smagās mūzikas grupas iNSANE koncerts, kurš beidzās ar Mareka Kaminska konservētās mūzikas izvēli.

Ungāru apvienība „Insane” ir pazīstama ar aktīvu koncertēšanu visā Eiropā un arī ārpus tās, pastāvēšanas laikā sniedzot vairāk nekā 400 koncertu 25 valstīs. Grupas dziesmas ir bijušas Ungārijas „MTV” un „Viva TV” rotācijā.

Godīgi sakot pirmais iespaids bija diezgan šokējošs. Neko nezinot trāpijām tā saucamajā “metālistu” tusiņā. Bija baigais pārsteiguma moments. Taču beigās izrādījās pat ļoti ok. Grupa izrādījās ļoti draudzīga un interesanta. Akustika klubā vienkārši fantastiska. Varēju sajust basu ar diafragmu. Beigās sapazināmies ar grupu. Tikām pie T-krekla, kas tika jubilāram par dāvanu un vēl pie grupas jaunākā diska. Ko iesākt ar disku pagaidām nezinu, jo kaimiņi to tiešām nesapratīs. Šodien papētīju grupu internetā un izrādījās, ka tai ir arī dažas ļoti labas akustiskās dziesmas. Viena pat ir pieejama lejuplādei šeit. Ar vienu vārdu sakot, beigās iespaids palika tas labākais. No tā varam mācīties vienu ļoti svarīgu lietu – pirmais iespaids mēdz būt maldinošs. Vienīgi pie meiteņu – metālistu ģērbšanās stila gan gribas kliegt palīgā. Bet tas jau ir pavisam cits stāsts 🙂

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…