Skandalozais pašmāju dziesminieks Kaspars Dimiters (attēlā) pēc aizvadītā nedēļā piedzīvotā automašīnas tehniskās apskates laikā pieņēmis kardinālu lēmumu – viņš vēlas atteikties no Latvijas pilsonības un kļūt par nepilsoni.Pērn Dimiters par 150 latiem bija iegādājies pilnībā sarūsējušu "otrās paaudzes" VW Golf automašīnu, kuru viņš saviem spēkiem vairāk nekā gadu bija restaurējis, bet aizvadītajā nedēļā devies ar to uz tehnisko apskati. Šis automobilis Dimiteram esot īpašs ar to, ka tā ir pēdējā viņa ģimenes neapķīlātā un nearestētā lieta, jo pirms pāris gadiem banka arestējusi viņa un viņa sievas Līgas kontu, bet pirms mēneša "kāds no manis cietušais "mācītājpartijas" miljonārs arestēja arī manu pēdējo ienākuma avotu - autortiesības," savā blogā raksta dziesminieks.

"Tehniskās apkopes vietā mani tomēr gaidīja vairs ne tik iepriecinošs jaunums - tiesu izpildītāju uzlikts arests arī atjaunotajam lūznim. Vaicājis, kāpēc man to neatņem, saņēmu atbildi: tāpēc, ka pārāk vecs... Jocīgi. Par apskati valsts būtu saņēmusi Ls 77,77, un es būtu varējis atsākt braukšanu," situāciju raksturojis Dimiters.

Šis notikums arī bijusi "robeža", kas dziesminiekam un publicistam likusi pieņemt kardinālu lēmumu - viņš publiski paudis apņēmību atteikties no Latvijas pilsonības, jo nevēlas būt piederīgs valstij, kurā valda brīvā tirgus fašisms, cilvēki tiek aizdzīti ievērojami vairāk nekā Staļina laikā un notiek valsts atbalstīts parādu piedzinēju terors pret tūkstošiem Latvijas pilsoņu.

Vai tas nav kārtējais priekšvēlēšanu populisms? Čikstēt par to, ka viss ir tik slikti un neko nedarīt lietas labā, lai būtu savādāk. Visu cieņu Kasapram Dimiteram kā māksliniekam, taču viņš laikam nav tas veiksmīgākais man zināmais uzņēmējs. Izsaku līdzjūtību arī nadzīgajiem parādu piedzinējiem, jo laikam jau nesanāks nemaz tik viegli atgūt naudu no ši ievērojamā mākslinieka

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…