«Chaula.tv» būs jauna, interaktīva televīzija, kuras saturu iespējams radīt pašiem jauniešiem, piesakot raidījumu tēmas un veidojot sižetus. Viens no «Chaula.tv» mērķiem ir veicināt jauniešu izglītību komunikācijā un mediju jomā. To palīdz realizēt sadarbība ar «Turības» Sabiedrisko attiecību fakultāti un tās TV studiju.
Izskatās, ka bijušais valdības vadītājs Māris Gailis ir nolēmis iekarot mediju biznesu. Taču šķiet, ka šīs idejas īstenošanai viņš ir gatavs ieguldīt tikai naudu. Tas protams nav maz, bet vai pietiekami? Izskatās, ka logotipu izdomāt viņa komanda pati nav spējīga. Kapēc maksāt profesionāļiem, ja par to var samaksāt studentam krietni mazāk? Šeit var apstīt konkursa nolikumu. Arī jaunie darboņi būs studenti.

Konkursu «Topošais reportieris» atbalsta SIA «Digitālās ekonomikas attīstības centrs» (DEAC) un SIA «VESet»«Ideja ir apgādāt skolas ar nelielām TV studijām, kas būs balstītas uz «Cinegy» tehnoloģijām. Skolēni sev svarīgo saturu varēs ierakstīt un standartizētā formātā ievietot «Chaula TV» arhīvā. Materiāls ar mazu izšķirtspēju tiks parādīts jaunajā portālā «Chaula TV», un pēc tam augstā izšķirtspējā raidīsim Latvijā to, kas ir visvairāk pieprasīts,» sacīja Gailis.

Laikam būs turpmāk jāpavēro, kā šis projekts attīstīsies.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…