Viņa kolēģi viņu sauc par Latvijas smagāko reperi. Viņu sauc Dairis. Pats viņs par šo dziesmu saka sekojoši “Plīšu lācītis...stāsts par kādu atgadījumu, dzīves steigā bieži skrienot nepamanam kas notiek ap mums, bet dažreiz kāda šķietama neveiksme var izrādīties kā jauks piedzīvojuma sākums...ar ko tas turpināsies un beigsies ir vien likteņa ziņāDziesma „ Plīšu Lācītis” ir no Daira topošā albūma „Kam Negadās”. Dziesmas pamatā ir kāds stāsts par jauku un pārsteidzošu satikšanos ar kādu meiteni, bet liktenim bija citi plāni saistībā ar šo meiteni.... kādi? To var dzirdēt dziesmā.
Dziesma ierakstīta studijā Kalvesstudio, miksēja Dairis. Dziesmas pamatu uztaisīja Traka Melodija, basu un ģitāru iespēlēja Pēteris Upelnieks.
Kolēģe man teica, ka noklausoties šo dziesmu es vēl vairāk pateikšu, ka viņas visas ir vienādas Ne gluži tā, bet dziesma interesanta. Veiksmi Dairim ar albūmu!

http://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F19823381%3Fsecret_token%3Ds-bEd6g&show_comments=true&auto_play=false&color=666633

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…