Pirms kāda neilga laika savā blogā biju ielicis satraucošu citējumu no mūsu valstvīru, konkrēti tā laika valsts prezidenta Valda Zatlera Stratēģiskās analīzes komisijas vadītāja un sociālantropologa Roberta Ķīļa izteikumu : "Ir valstis, kurās nemaksā pensijas, piemēram, Ķīnā, ASV, Lielbritānijā, bet par to neviens nestāsta." Šodien atverot biznesa portālu db.lv atradu kādu interesantu rakstu, kurā ir rakstīts:
Ja netiks panākta vienošanās ar Republikāņu partiju par valsts parāda «griestu» paaugstināšanu, tad jau no 3. augusta ASV varētu sākt neizmaksāt pensijas, pavēstījis ASV prezidents Baraks Obama.
Pabalstus varētu nesaņemt arī invalīdi un kara veterāni, atsaucoties uz B. Obamas teikto, raksta Voice of America. «Es nevaru garantēt, ka pensijas tiks izmaksātas 3. augustā, ja mēs nevarēsim atrisināt jautājumu par parādu griestiem. Valsts kasē var vienkārši nebūt naudas,» telekanālam CBS stāstīja B. Obama.

Ko par to lai tagad domāju? Šķiet Obama ir labākā lietas kursā par notiekošo ASV. Secinājumi? Tos nu izdariet paši. Vismaz man būs vēl viens iemesls doties uz referendumu ar skaidru apziņu kā man nobalsot 🙂

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…