Vakar sanāca novērtēt šos vīrus dzīvajā. Pirmajā brīdī šķita, ka tas nav nekas baigi īpašs. Taču manas simpātijas vīri ieguva ar Deep Blue Something dziesmu Breakfast At Tiffany’s. Tam sekoja vecais labais Liepājas Brāļu Lidojošais Zilonis Taču imrovizētais un diemžēl nemaz ne tik garais koncerts beidzās ar viņu pašu dziesmu saullēkts. To tad varat arī paklausīties. Uzreiz radās asociācijas ar kādu cilvēku Visu cieņu vīri! Veiksmi turpmāk. Vienīgi lirika gan vēl mazliet jāpamācās

Nedaudz par pašiem mūziķiem

Grupa dibināta 2009. gada oktobrī. Grupa lauž 90. gadu stereotipus par rok mūziķu neveselīgo dzīves veidu. Grupa iestājas par mieru, saticību un laimi uz pasaules. Grupa sapņo sacerēt daudz hītus un doties tūrē. Apceļot Eiropas, ASV, Āzijas valstis.
Sastāvs:
1) Rihards Pērkons (Balss) – Nācis no Vidzemes. Dzied jau no agras bērnības. Ļoti padodas sacerējumu rakstīšana. Sacer dziesmām vārdus un meldiņus.
2) Kristaps Puisītis (Ģitāra) – Nācis no Kurzemes, savulaik daudz uzstājies Liepājā dažādos festivālos, ir bijusi sava grupa The Clean State.
3) Guntars Glazunovs (Bungas) – pamatus mācījies pie Latvijas labākajiem skolotājiem.…

Puišus varat atbalstīt iegādājoties viņu singlu saullēkts doremi.lv

http://player.soundcloud.com/player.swf?url=http%3A%2F%2Fapi.soundcloud.com%2Ftracks%2F17249458%3Fsecret_token%3Ds-lrGUe&show_comments=true&auto_play=false&color=666633

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…