Liepājas pludmales vilinājums, saulrietu romantika… tik netverama, liegais vējš, kas vijas caur meiteņu matu cirtām un neparasti piedzīvojumi….kurš gan tam spēj pretoties!? Šajā vasarā ir jādodas uz Liepāju, lai piedzīvotu, justu un baudītu!
22. un 23. jūlijā Liepājā notiks starptautisks mūzikas festivāls „Summer Sound Liepāja 2011”. Uz četrām tematiski atšķirīgām skatuvēm kāps ārzemju un pašmāju grupas, būs koncerti, ballītes, sports un dejas.

Uz festivāla „Summer Sound Liepāja 2011” deju skatuves sadarbībā ar DanceRadio.lv kāps klubu dīdžejs, mūzikas producents un radio vadītājs Pits Gudings. Pits Gudings – ir klubu dīdžejs, mūzikas producents un radio-vadītājs. Mūziku Pits rada visu laiku un neapstājoties. Viņa pašreizējo veiksmīgo projektu sarakstā ir tādi projekti, kā „Doman & Gooding”, „The Machine”, radio šovs „The Global Network”, „No Logo” un „Gooding & Coco”.
Festivāla dienās kopā uzstāsies vairāk nekā 50 dažādas grupas. Neiztiks bez muzikāliem pārsteigumiem!
Festivāla laikā notiks arī dažādas sportiskas aktivitātes, būs iespēja baudīt atpūtu uz ūdens, vērot grafiti meistarus darbībā.
Festivāla „Summer Sound Liepāja 2011” ietvaros 23. jūlijā notiks sacensības skeitborda slalomā “Baltic Sea Cup Liepāja 2011”. Sacensības norisināsies Jūrmalas ielā pie Liepājas pludmales parka. Sacensības organizē biedrība “Old school skateboard guys”. Piedalīsies braucēji no Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Somijas, Zviedrijas. Sacensību sākums 12.00.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…