Sāku lasīt citu aprakstus un recenzijas un sapratu, ka mans redzējums uz šo pasākumu ie manāmi savādāks.

Protams, patīkamu pārsteigumu sagādāja BalticMiles, kas piedāvāja bezmaksas autostāvvietu. Bet nu kas tad tā par autostāvvietu ? Milzīga pļava. Patika vietējo iedzīvotāju izdoma, ka viņi bija nopļāvuši savas aizaugušās pļavas un piedāvāja tur atstāt mašīnu par lētāku naudu.

Tāpat ļoti patīkami, man kā vīrietim, kam patīk sievietes, bija apsargu uzmākšanās kratīšanas laikā. Ka tik kādu pudeli neienes vai nedod Dievs narkotikas.

Tālāk jau viss kā pa notīm. Daudz labas mūzikas. Laba kompānija. Skaistas meitenes. Zināma alkohola deva un ballīte ir izdevusies.

Nācās dzirdēt vairākas negatīvas atsauksmes par šī gada pasākuma hedlaineri Muse. Neesot bijušas pazīstamas dziesmas. Godīgi sakot arī man jau bija liels nogurums un nebija nekādas lielās vēlēšanās tur lēkāt. Ja godīgi pagājušā gada hedlaineris Moby man patik labāk. Nevaru saprast, vai tur ir kāda likumsakarība, ka visi pēdējo gadu hedlaineri ir nosaukuma sākumā ar burtu M?

Fotogāfijas ir saražotas daudz no abām dienām, tā ka varat droši dalīties ar mani manos iespaidos par šī gada pozītīvāko pasākumu.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…