Piektdienas rītā Valsts policijas Prevencijas nodaļas vadītājs Edmunds Zivtiņš pavēstīja, ka Voins ir parakstījs rīkojumu, kas nosaka, ka ceļu policistu prioritāte turpmāk būs ātruma kontrole uz autoceļiem. «Tas nozīmē, kas visiem iespējamajiem līdzekļiem mēs kontrolēsim ātrumu uz ceļiem – izmantosim netrafaretās automašīnas, atļauta arī ātruma mērīšana no slēpņa,» LNT raidījumā «900 sekundes» atklāja Zivtiņš.

Patlaban lielākā slepkava uz ceļiem ir ātrums, kā arī automašīnu tehniskais stāvoklis. «Ļoti strikti vērsīsimies pret ātruma pārkāpējiem,» stāstīja Zivtiņš.

Cilvēki, mīļie, kas tā ir maucību ? Kurš stulbenis ir šito atļāvis ? Es piemēram pat netaisos apstāties ja mani ar zizli mēģinās apturēt kaut kāds lohs bez formas. Es personīgi pārstāvu cilvēku grupu, kas ātruma pārsniegšanu neuzskata par kaut kādu nenormālu noziegumu. Drīzāk būtu jāsēdina dzērājus nevis jātrenkā sportistus. Manuprāt vajadzētu poličiem atņemt radarus lai beidzot ko normālu sāk darīt. Regulējiet satiksmi! Ķeriet agresīvos braucējus pilsētu ielās. Ķeriet gājējus bez atstarotājiem! Ķeriet dzērājus nevis nodarboieties ar stulbībām. Nav jau nekā vieglāka, kā paņemt radaru un slēpties krūmos, pēc tam rakstīt protoklolus.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…