Ar katru gadu arvien vairāk jauniešu tiek nodarbināti kā brīvprātīgie Positivus festivālā.
Tie ir dažādi palīgdarbi, kurus pirmajos gados veica Salacgrīvas jaunieši, bet pēdējā gadā brīvprātīgie bija no visas Baltijas – kopskaitā ap 100.

Šobrīd esam uzsākuši brīvprātīgo pieteikšanos šā gada festivālam.

Mēs esam izstrādājuši speciālu pieteikšanās anketu, kuru aizpildot vari pieteikties mums palīgos. Anketas tiks izvērtētas, un brīvprātīgie ar atbilstošām prasmēm un vēlmēm tiks iesaistīti festivāla organizēšanā jau pirms festivāla norises 2010. gada jūlijā. Tā ir lieliska iespēja gūt pieredzi festivāla organizācijā, un iespēja piedalīties festivālā gan to veidojot, gan baudot, kad darbi padarīti!

Tie, kas jau ar darbiem līdz festivālam būs pierādījuši savu vēlmi darboties, lai izveidotu labāko un lielāko mūzikas un mākslas festivālu Baltijā, varēs piedalīties arī festivāla norisē un organizēšanā festivāla laikā 16. un 17. jūlijā. Festivāla organizatori negarantē darbošanos jums visvēlamākajā jomā un laikā, vai darbošanos kopā ar draugiem, kas arī pieteikušies palīgos festivālā. Tāpat organizatori negarantē iespēju apmeklēt tieši jūsu iemīļotās grupas uzstāšanos, tāpēc lūgums novērtēt savu vēlmi strādāt pat tad, ja jūsu draugi priecājas un uz skatuves kāpj jūsu iemīļotā grupa.

Ja esi vismaz 16 gadus vecs un pārliecināts, ka vēlies un vari mums palīdzēt, sūti epastu POSITIVUS FESTIVĀLAM – [email protected], saņem anketu un aizpildi to. Organizatori atbildēs tikai tiem anketu aizpildītājiem, kuru vēlmes un prasmes būs nepieciešamas festivāla organizācijā.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…