Video dzirdams, kā starp atbildīgajiem balsojumiem Nils Ušakovs stāsta Ainaram Šleseram par dažādiem ēdieniem, kā arī vairākkārt lieto krievu valodas necenzēto leksiku, pieminot savus kolēģus, Rīgas Domes deputātus.

Šī negaidītā „izgāšanās” abiem Domes vadītājiem var dārgi izmaksāt, jo nolamātie deputāti apsver iespēju sūdzēt Nilu Ušakovu un Aināru Šleseru tiesā, kā arī pieprasīt abu atkāpšanos no amata.

Pēc notikušā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ar preses sekretāres starpniecību atvainojas cilvēkiem, kurus aizskāruši viņa necenzētie izteikumi Rīgas domes sēdes laikā 17.decembrī. Ušakova preses sekretāre Anna Kononova aģentūrai LETA skaidroja, ka medijos atspoguļotais bija daļa no privātas sarunas starp viņu un blakussēdētāju un bija sekas nogurumam, kurš radies, dienas garumā vadot Rīgas domes sēdi apstākļos, kad opozīcijas deputāti centās nepamatoti novilcināt lēmumu projektu pieņemšanu.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=MQjgVzAHLX8&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1]
Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…