Kā ziņoja aģentūra Routers. Šorīt ASV tirdzniecības komisija deva zaļo gaismu IBM un Hitachi cieto disku biznesu apvienošanai. Vēlāk ziņa tika apstiprināta arī IBM preses dienestā. jaunais nosaukums tagad būs: Hitachi Global Storage Technologies
Iepriekš jau bija saņemti pozitīvi apstiprinājumi no citu valstu antimonopola komisijām: Eiropas, Japānas Fair Trade Commission, Brazīlijas Conselho Administrativo de Defesa Economica un Taivānas Fair Trade Commission
IBM pārstāvji darījumu gaitu komentēja: pagaidām nav zināms, kādā laika termiņā tiks nokārtotas visas formalitātes, bet pēc aptuvenām aplēsēm tas varētu ilgt līdz šā gada beigām.
Atgādināsim darījuma: jaunajā Hitachi Global Storage Technologies kompānijā Hitachi sākumā būs 70% kontroles pār servisa procesiem, līdz pēc trīs gadiem iegūs arī pilnu kontroli pār uzņēmumu. Faktiski IBM pārdod savu cieto disku biznesu ar trīs gadu atkāpi. Apakšnodaļas pārdošana ietilpst IBM globālajos pārstrukturizācijas plānos, kompānija ir nolēmusi fokusēties uz mikroekonomiku un pakalpojumu sniegšanu.
Pēc Hitachi kompānijas pārstāvju ziņām. Jaunais uzņēmums ir gatavs pilnībā reorganizēties un uz 2003. gada aprīli jau iegūt peļņu.

Ielādēt vēl rakstus, kuru autors ir  haker
Load More In 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Iesakām izlasīt

8 iemesli, kāpēc uzņēmumam nepieciešams digitālais mārketings

Digitālais laikmets ir ieviesis jaunu mārketinga formu uzplaukumu, un uzņēmumi, kas neizma…